قم حرم اهل بیت (علیهم السلام)، پایتخت مذهبی و قطب فرهنگی ایران اسلامی

غرفه هاي موقت عرضه و فروش ماهي گلي و تزئينات سفره هفت سين در نقاط مختلف شهر از طريق برگزاري مزايده حضوري واگذار مي گردد

غرفه هاي موقت عرضه و فروش ماهي گلي و تزئينات سفره هفت سين در نقاط مختلف شهر از طريق برگزاري مزايده حضوري واگذار مي گردد.

 

مدير عامل سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري از برگزاري مزايده حضوري جهت واگذاري غرفه هاي موقت عرضه و فروش ماهي گلي و تزئينات سفره هفت سين در ابتداي ماه آينده خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان ميادين، عليرضا مظفري افزود: جانمايي اوليه جهت راه اندازي غرفه هاي موقت عرضه و فروش ماهي گلي و مصنوعات تزئيني سفره هفت سين در نقاط مختلف شهر مشخص شده و به زودي از طريق مزايده حضوري به درخواست كنندگان واگذار مي گردد.

وي از همكاري مناطق هشتگانه و معاونت خدمات شهري جهت ساماندهي مراكز فروش ماهي قرمز در سطح شهر خبر داد و گفت: تا كنون ۱۹ نقطه از شهر، براي فروش ماهي قرمز و تزئينات سفره هفت سين شناسايي و تعيين شده است.

مظفري با اشاره به اينكه غرفه هاي متمركز ماهي قرمز و سبزه عيد با نصب پارچه نوشته و بنر به شهروندان معرفي مي‌شود، گفت: تمركز عرضه اين محصولات در يك مكان خاص، نظارت بر روند توزيع را آسان‌تر و همچنين سبب ارتقاي كيفيت سيما و منظر شهري و بهبود معظلات ترافيكي خواهد شد.
 
 

mrchitsaz@qom.ir

محمدرضا چيت‌ساز

۱۳۹۳/۱۱/۲۶

اداره كل روابط عمومي و بين‌الملل شهرداري قم