سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

ذاکریان/سخنگوی شورای اسلامی شهر

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) فرصت ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاران است، گفت: عوارض مربوط به احداث هتل برای سرمایه‌گذاران بخشوده شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم، عباس ذاکریان در دویست و سی و ششمین جلسه شورای شهر قم که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به واگذاری زمینی در بلوار پیامبر اعظم به‌منظور احداث هتل 5 ستاره اظهار داشت: تاکنون اخذ مجوز به‌منظور ایجاد هتل برای سومین بار صورت گرفته است.

وی بابیان اینکه تاکنون هیچ گزارش کاری از روند پیشرفت پروژه‌ها اعلام‌نشده است، افزود: به دستور ریاست شورا سرمایه‌گذاران موظف‌اند تا گزارش کامل و دقیقی را به‌منظور بررسی روند پیشرفت پروژه‌ها در اختیار شورای شهر قرار دهند.

ذاکریان با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) فرصت ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاران است، تصریح کرد: عوارض مربوط به احداث هتل برای سرمایه‌گذاران بخشوده شده و قیمت زمین نیز به‌صورت روز و اقساط یک سال بعد از بهره‌برداری دریافت می‌شود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر با اشاره به اینکه کمیسیون حقوق و نظارت مسئولیت رسیدگی به لوایح مربوط به احداث هتل را برعهده دارد، ادامه داد: این کمیسیون با توجه به قوانین مصوب به بررسی لایحه مذکور پرداخته و سپس لایحه را به‌منظور بررسی مجدد و تصویب به شورا ارجاع می‌دهد.

وی بابیان اینکه مفاد لایحه اخذ مجوز به‌منظور احداث هتل در دست بررسی قرار گرفته است، افزود: شورای شهر قم خواستار تجدیدنظر کمیسیون حقوق و نظارت در برخی موارد چون زمان‌بندی صحیح تحویل پروژه و پرداخت نرخ روز عوارض شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم در پایان خاطرنشان کرد: سیاست شورای شهر قم و شهرداری قم جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد اماکن متعدد در بلوارهایی چون پیامبر اعظم(ص) است که امیدواریم با استقبال بیشتری همراه شود.